Novoroční turnaj dodgeballu pro město Kopřivnice

Mirek Klimecký, 10. února 2023
A jak vůbec turnaj dopadl?
Na turnaji se sešly čtyři týmy: Městský úřad Kopřivnice, Správa sportovišť Kopřivnice a učitelské sbory ze ZŠ Alšova a ZŠ Emila Zátopka. Hrálo se každý s každým a byli jsme tedy svědky celkem šesti napínavých zápasů, ve kterých jsme prožili i několik zvratů v posledním setu.

Klíčové bylo, že si dodgeball (vybíjenou s 5 míči) týmy užily, panovala pohodová atmosféra a nikdo se i přes živelné výměny nezranil.
Turnaj nakonec se čtyřmi získanými body ovládl tým Městského úřadu Kopřivnice. Mezi tříbodovým druhým a třetím místem rozhodovalo až skóre, protože i vzájemný zápas skončil remízou.

Stříbro si odnesla Správa sportovišť Kopřivnice a na třetím místě skončil tým ZŠ Alšova. Na čtvrtém místě skončil tým ZŠ Emila Zátopka se dvěma získanými body. To, jak byl turnaj vyrovnaný, ukazuje i to, že každý z týmů alespoň jednou vyhrál a vyhrát mohl opravdu kdokoliv.
Už teď se můžete těšit na příští rok, kdy proběhne první, oficiální ročník, na který bude nejspíš pozvaná i široká veřejnost!

Za Czech Dodgeball a Pionýr Kopřivnice Miroslav Klimecký