BUBU stezka 2017

Michal Břuska, 1. listopadu 2017
V podvečerních hodinách se na trasu plnou zmoklých strašidel, duchů a čarodějnic vydali první odvážlivci. Celkem se jich za sychravého počasí sešlo 55. samozřejmě děti byli doprovázeny rodiči, sourozenci či známými.

Pořádná dávka odvahy byla třeba, jelikož projít zablácený temný les osvětlený jenom svítícími náramky, které jaksi mizely není jen tak. Když k tomu všemu připočtete fakt, že na každém kroku čekali za strašidla převlečeni vedoucí, kteří si pro naše malé i velké odvážlivce připravili na trase úkoly.

Po trase tak mohli potkat vlkodlaky, upíry, smrtky, duchy, čarodějnice a mnohé další pohádkové i strašidelné bytosti.

V cíli bylo přichystáno občerstvení, teplý plápolající oheň, špekáčky, tombola.

Bohužel počasí hraje velkou roli při venkovních akcích a tak díky dešti, nemáme téměř žádné fotografie.

Obrovské DÍKY patří pořadatelům, dále všem kteří přiložili ruku k dílu, městu Kopřivnice za podporu, aby tahle akce mohla pokračovat a všem účastníkům, kteří dorazili z Nového Jičína, Frenštátu, Kroměříže, dokonce i Anglie.