Olbram - Na vlnách I. turnus

Mirek Klimecký, 23. července 2017
Letošní rok nám počasí přálo a tak se jsme mohli zahrát všechno tak, jak jsme si naplánovali. Tábor jsme měli rozdělený na dvě hlavní frakce a to piráty v čele s Jackem Sparrowem a obchodní společnosti, které vedl Cutler Beckett.

Jednoznačně je jasné, že Beckett šel po pirátech jako piraně po masu a tak první dny se nesly v duchu nepřátelstvím mezi sebou. No ale jednou byl nucet Beckett spolupracovat s Jackem a zjistili, že z hlubin oceánu se objevil bájný Kraken, který začal stahovat ke dnu všechny lodě, nebral totiž v potaz kdo je kdo. A tak se objevil společný nepřítel, kterého by jedna frakce bez druhé neměla šanci porazit. Proto došlo ke sjednocení, aby Krakena odstranili a mohli opět každý plout svým směrem.

Museli společně zažít mnoho útrap od chytání mořských panem, proplutím Bermudského trojúhelníku až po bitvu s Krakenem.

Bohužel, Kraken má rád mořské panny, ale na Jacka měl spadeno. Nejspíš za to může kledba, kterou Jack na sobě měl. A tak obětovali Jacka a přilákali tak Krakena do bitvy, kde na něho byli všichni připraveni a urputném boji ho společně dostali opět ke dnu oceánu.

Kromě dalšího originálního příběhu, děti zažili několik výletů, přespaní pod širákem, táborový život ve stanech, který je už v dnešní době ojedinělý. Dále diskotéky, večerní show jako tvoje tvář má známý hlas, letní kino, plavbu na Vranovské přehradě, hrad Bítov, Jihlavu a spousty her v oddíle se svými vedoucími.

Olbram není prostě jenom pojem, ale styl.

Tímto bychom chtěli poděkovat personálu a vedoucím, kteří si vzali patnáct dní volno ve svém životě a věnovali ho dobrovolně dětem na Olbramu.

Za PS Kopřivnice Klimecký Miroslav
Počet: 4 Komentáře