Nejsou žádné pozvánky

Zimní tábor na Pstruží

Božena Klimecká, 21. února 2017
Rodičům jsme zamávali v pondělí a vyrazili ni zimní tábor.
Po příjezdu na táborovou základnu Pstruží měly děti možnost se ubytovat a zabydlet se v pokojích. Potom nastala chvíle na seznamování dětí a rozdělení je do čtyř skupin, které pracovaly bez svých vedoucích.

Počasí bylo jak na houpačce .Sníh bil zmrzlí na kámen a nedalo se na něm jezdit ,ale zábava byla skvělá např. různé soutěže ,které družstvo vyrobí nejlepšího sněhuláka ,výlet do Medového Království Marlenka ve Frýdku Místku kde nám odhalili všechna tajemství medového dortu a dalších výrobků které se vyrábí z medu. Ty to výrobky mohou ochutnat děti ve 36 zemích světa. Výlet to byl úžasný poznali jsme mnoho nových věcí a zábavu při cestování vlakem. Nejvíce se děti těšili na maškarní ples a vyhlášení Miss Pstruží a další hry taktéž v dárek pro rodiče který si děti sami vyrobili -sněhulák , program nám zpříjemnili vedoucí z různými pokusy např. hadi z pouště,barevné pití a v sobotu byla závěrečná diskotéka.

Závěrem snad jen říct, že jsme si všichni tábor moc hezky užili a těšme se zase na příští rok. Snad bude víc sněhu něž letos.