OlbramChallenge Christmas

Mirek Klimecký, 12. prosince 2016
Pátek patřil postupným příjezdům větší části z účastníků, zbytek se postupně dopravil až v sobotu dopoledne. V pátek jsme si zahráli pár aktivit s Vánoční tématikou, kde hlavní hra byla duch Vánoc něco na způsob příběhu Vánoční koledy.

V sobotu jsme ještě před štědrým večerem stihli několik dalších aktivit, třeba stavění sněhuláka bez sněhu. Odpoledne jsme vyrazili na večerní procházku na Ondřejník, kde zbylo ještě docela dost mokrého sněhu a tak se někteří vyřádili koulováním. Po cestě vyhládlo což bodlo, neboť na nás čekala štědrovečerní večeře.

Po večeři, zpívání koled a pouštění lodiček jsme si za doprovodu neutichajícího smíchu rozdávali dárečky. A že letos byly opravdu povedené. Neboť Ježíšek na chatě Pstruží opravdu ví i ty nejinternější přání. Takže někdo našel pod stromečkem špinavou pneumatiku, náhradní dveře, posuvný systém okna z auta, skoro prázdný obal od arašídů či 20 výtisků letáku z obchodu.

Večer jsme stihli i Silvestr s pořádným ohňostrojem a prskavkami. Vytvořili jsme nové PF logo, které nebylo jen tak a byla nutná příprava a synchronizace všech. Nakonec ti, kteří se nebojí čar a kouzel si zahráli bitvu jak z Harryho Pottera s římskými svícemi. Poté si už jen všichni užívali vánoční atmosféru v kruhu přátel.

Teď si jen počkat na ty pravé Vánoce, některým ovšem bude chybět i kouzlo z našeho víkendu, neboť s takovou radostí si nikdo nezazpívá koledy se všemi slokami jako my o víkendu.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017,

přeje tým OlbramChallenge!